• Detail firmy

PROFI KLIMA a.s..

Základní popis

Potrubní jednotky, vzduchotechnické a klimatizační jednotky, řídicí systémy pro vzduchotechniku.

Adresa

Branky na Moravě č. 51
756 45 Branky na Moravě

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25379721
DIČ:  CZ25379721

Výrobky, činnosti

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 634 200
Fax: +420 571 634 099
E-mail: profiklima@profiklima.cz
WWW: www.profiklima.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Bátrla - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.