• Detail firmy

Mgr. Michaela Beitlová

Základní popis

Změříme vám hladinu homocysteinu v krvi. Poradíme vám, jak omezit riziko vzniku civilizačních chorob. Homocystein je klíč k vašemu zdraví.

Adresa

Velká Chuchle 2179
159 00 Praha 5 - Velká Chuchle

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86553585
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradna pro civilizační choroby

Kormidlo určující směr Vaší cesty za zdravím držíte v rukou Vy sami. S naší navigací je to jednoduché! Stačí jeden odběr krve a víte na čem jste.

Kontaktní osoba

Mgr. Michaela Beitlová - Majitel

Mobil: +420 724 322 566
E-mail: poradna.homocystein@gmail.com
Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.