• Detail firmy

KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej a dělení hutního materiálu. Prodej ocelového profilového systému a systému protipovodňového hrazení.

Adresa

Modletice 76
251 70 Čestlice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25780387
DIČ:  CZ25780387
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  45

Výrobky, činnosti

Ocelové profily, zvláštní profily

Velkoobchodní prodej a dělení hutního materiálu. Prodej ocelového profilového systému a systému protipovodňového hrazení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 616 161
Mobil: +420 606 634 509
E-mail: info@ocel.cz
E-mail: franta@ocel.cz
WWW: www.ocel.cz
WWW: www.akfs.cz

Kontaktní osoba

Luboš Franta - Prokurista

Ing. Jaroslav Kůrovec - Jednatel

Ing. Martin Prachař - Prokurista

Další firmy v oboru

INTERFER STEEL s.r.o.

Zajišťujeme dodávky hutních materiálů zákazníkům v České republice i v zahraničí. Dodáváme válcovanou/kovanou ocel pr. 20 mm - 1000 mm, taženou ocel, včetně automatové oceli s olovem.

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, prodej, instalaci a pronájem trvalého i provizorního dopravního značení. Nabízíme dopravní značení vodorovné i svislé a patříme mezi jednu z nejvýznamnějších firem na Mělnicku v tomto oboru. Dopravní značení instalujeme i na různých kulturních, společenských či sportovních akcích. Reference naleznete na našich webových stránkách.

Ing. František Slavík

Zabýváme se dodávkami ušlechtilých ocelí pro strojírenské odvětví především pro energetický průmysl. Naše zaměření vychází z dlouhodobé tradice kladenských hutí. Činnost realizujeme v souladu se zavedeným systémem managementu kvality ISO 9001.