• Detail firmy

VTP velkoobchod s.r.o.

Základní popis

Odborný velkoobchod se širokým sortimentem materiálu pro vodu, topení a plyn.

Adresa

Hranická 1408
751 31 Lipník nad Bečvou

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26841070
DIČ:  CZ420615450
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  50000000
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej voda, topení, plyn

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 772 808
Fax: +420 581 772 800
E-mail: vtp@vtp-lipnik.cz
WWW: vtp-lipnik.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Střilka - Jednatel

Ing. Ivo Frňka - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.