• Detail firmy

HRK Services, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme ložiska, gufera, klínové řemeny, pojistné kroužky, LOCTITE, WD-40 a také prodáváme řetězy a hadice.

Adresa

Dornych 90
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46961003
DIČ:  289-46961003
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Valivá ložiska

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 535 328
Telefon: +420 543 513 327
Mobil: +420 774 527 980
E-mail: loziskahrk@loziskahrk.cz
WWW: www.loziskahrk.cz

Kontaktní osoba

Eva Srnová - Jednatel

Zbyněk Černý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.