• Detail firmy

Roman Červený

Základní popis

Výstavba rodinných a bytových domů na klíč Rekonstrukce bytových jader Výstavba průmyslových objektů

Adresa

Žitná 1480/3
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03104923
Rok založení:  2014
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

POZEMNÍ STAVBY

Výstavba rodinných a bytových domů na klíč Rekonstrukce bytových jader Výstavba průmyslových objektů Výstavba polyfunkčních budov Výroba a montáž ocelových konstrukcí Zateplování fasád Kamenické práce Mozaiky Krby Zámková dlažba Fasády

Kontaktní osoba

Roman Červený

Mobil: +420 777 347 187
E-mail: stavitelstvi.cerveny@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.