• Detail firmy

HOTEL U HRADU

Základní popis

Nabídka ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s televizí a satelitem. Zajišťování společenských akcí.

Adresa

Staroměstské nám. 108
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18567258
DIČ:  CZ481128106

Výrobky, činnosti

Restaurace

Nabízíme Vám českou kuchyni v jihočeské restauraci (kapacita 100 míst), speciality z ryb v rybářské restauraci (kapacita 50 míst), příjemné posezení v zahradní restauraci (kapacita 50 míst), intimní posezení v salonku (7 míst), značkové pivo Budvar, Plzeň.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 721 049
Mobil: +420 606 143 470
Fax: +420 326 721 039
E-mail: hoteluhradu@seznam.cz
E-mail: recepce@uhradu.cz
WWW: www.uhradu.cz

Kontaktní osoba

Jan Zedníček - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!