• Detail firmy

HA.EM OSTRAVA, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme ocelové technologické konstrukce a dílenské prefabrikace potrubí (včetně orbitálního svařování). Montujeme technologická zařízení.

Adresa

Na jízdárně 2767/21a
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47972033
DIČ:  CZ47972033
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 611 198
Fax: +420 596 611 198
E-mail: haem@haem.cz
E-mail: skýba@haem.cz
WWW: www.haem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Skýba - Jednatel

Ing. Josef Stacha - Jednatel

Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.