• Detail firmy

JOSEF HORŇÁK TRUHLÁŘSTVÍ

Základní popis

Vyrábíme kompletní vybavení kuchyní, ložnic, dětských a obývacích pokojů. Nabízíme dřevěné konstrukce včetně schodů, pergol a plotů.

Adresa

Uničovská 1794/52
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10029362
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  5000000

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 211 163
Mobil: +420 777 944 181
E-mail: hornak@interierhornak.cz
WWW: www.interierhornak.cz

Kontaktní osoba

Josef Horňák - Majitel

Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.