• Detail firmy

Michal Doskočil

Základní popis

V provozovně Praha 6 provádíme mechanické práce, karosářské práce, lakýrnické práce a v našich službách je také autoelektrika, autodiagnostika atd.

Adresa

Kladenská 213
252 64 Velké Přílepy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75967715
DIČ:  CZ7912020281
  • Služby

Výrobky, činnosti

Správa vozového parku

Firemním klientům nabízíme kompletní správu vozového parku (servisní prohlídka, kontrola vozu před zimní provozem, příprava na STK + Emise, sjednání pojištění, služby dle dohody.

Kontaktní údaje

E-mail: info@dosko.cz
WWW: autoservisprahazapad.cz

Kontaktní osoba

Michal Doskočil - Majitel

Mobil: +420 723 863 947
E-mail: info@dosko.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

Martin Svoboda

Zabývám se opravami osobních vozidel a pneuservisem. Montuji tažná zařízení, provádím diagnostiku či přípravu a následné zajištění emisí.