• Detail firmy

Sherlock-DK s.r.o.

Základní popis

Vyhledávání skrytých odposlechů, ostraha objektů, kompletní detektivní a bezpečnostní služby, správa nemovitostí. Praha a Středočeský kraj.

Adresa

Holečkova 789/49
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29412714
DIČ:  CZ29412714

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní a detektivní služby

Fyzická ostraha objektů - majetku, detektivní služby, prověřování zaměstnanců či uchazečů o práci, prokazování nevěry, zajištění důkazů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sherlock-dk.cz
WWW: www.sherlock-dk.cz

Kontaktní osoba

Antonín Dvořák - Jednatel

Mobil: +420 731 020 103
E-mail: info@sherlock-dk.cz

Hana Burdová - Jednatel

Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.