• Detail firmy

AV Production hostess & promoters s.r.o.

Základní popis

Servis hostesek a promotérů po celé ČR i do zahraničí. Jednotné kostýmy, monitoring a reporting akcí a další doplňkové služby na míru zákazníka.

Adresa

Anny Rybníčkové 2614/3
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02009811
DIČ:  CZ02009811
Rok založení:  2007
Počet zaměstnanců:  3
  • Služby

Výrobky, činnosti

Popis služeb

Servis profesionálních hostesek a promotérů po celé ČR i do zahraničí. Zajistíme školící a skladové prostory, distribuci promomateriálu, návrh kostýmů a jejich realizace, monitoring, reporting akcí a další doplňkové služby na míru zákazníka.

Kontaktní údaje

E-mail: avproduction@avproduction.cz
WWW: www.avproduction.cz

Kontaktní osoba

Jakub Havlín - Jednatel

Mobil: +420 775 593 517
E-mail: avproduction@avproduction.cz

p. Havlínová

Mobil: +420 775 593 518

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.