• Detail firmy

PLASTVALM s.r.o.

Základní popis

Zpracováváme plasty. Vyrábíme formy na plasty. Zajišťujeme výrobu forem, přípravků, střižných nástrojů včetně konstrukce

Adresa

Uhelná 68
757 22 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62363514
DIČ:  CZ62363514

Výrobky, činnosti

Plastové výlisky na vstřikolisech

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 613 436
Mobil: +420 602 562 787
Fax: +420 571 621 366
E-mail: plastvalm@iol.cz
WWW: web.telecom.cz/plastvalm

Kontaktní osoba

Jiří Malík - Jednatel

Břetislav Drcmánek - Majitel

Josef Bystřický - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.