• Detail firmy

ING. ŠTÍCHA KAREL - SIKK

Základní popis

Vypracování studií a předprojektová příprava staveb Projektová dokumentace pro územní řízení, pro stavební povolení, prováděcí dokumentace, dokumentace stávajícího stavu a dokumentace skutečného provedení stavby Inženýrská činnost

Adresa

Denisova 1150/II.
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10291008
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Projektování průmyslových a občanských staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 321 244
Fax: +420 384 321 245
E-mail: sikk@sikk.cz
WWW: www.sikk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Štícha - Majitel

Mobil: +420 602 271 171

Pobočky

SIKK stavební společnost s r.o.
Na Maninách 10
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

Chemická obchodní společnost s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti úpravy a čištění technologických vod, a to od projekce, přes dodávky, až po servis. Navrhujeme optimální řešení na ochranu vody proti korozi, tvorbě usazenin či růstu biologie. Díky moderní technologii a postupům i dlouholeté praxi v oboru garantujeme dlouhou životnost Vašeho provozu a rychlou návratnost investic.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.