• Detail firmy

Jiří Ruček - SET-ES OLOMOUC

Základní popis

Nabízíme výrobu, prodej a servis gastronomického zařízení a techniky pro velkokuchyně z nerez oceli na míru včetně návrhu. Dodáváme konvektomaty, chladící techniku, roboty, digestoře, mycí stroje, sporáky, stoly a regály vše nerez i atypické rozměry.

Adresa

Rejskova 258/12
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11567163
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Zařízení pro gastronomii

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 152 320
Fax: +420 585 152 321
E-mail: info@set-es.cz
WWW: www.set-es.cz
Další firmy v oboru

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.