• Detail firmy

Ing. Josef SLIWKA

Základní popis

Moderní garáže se specializují prodej, montáž a realizaci garáží a garážového stání. Specializují se na betonové garáže, plechové garáže i řadové a garážové přístřešky. Z doplňkového příslušenství nabízejí kvalitní garážová vrata nebo garážové dveře.

Adresa

Jirská 855/19
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12660485
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Kovovýroba na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 244 201
Mobil: +420 737 238 730
E-mail: info@modernigaraze.cz
WWW: www.modernigaraze.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Sliwka - Jednatel

Mobil: +420 737 238 730
E-mail: info@modernigaraze.cz
Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.