• Detail firmy

CAD KONZULT

Základní popis

Vedlejší činnosti v dopravě,Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti,Činnosti v oblasti informačních technologií atd.

Adresa

Podbabská 17
166 24 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45279489
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Činnosti v oblasti informačních technologií

Vedlejší činnosti v dopravě,Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti,Činnosti v oblasti informačních technologií atd.

Kontaktní údaje

Fax: +420 220 182 358
Další firmy v oboru

Knihařství L & Z Praha

Zabýváme se knižními vazbami - tisk, kroužková vazba a termovazba, diplomové práce, bakalářské práce, oprava knih do knihoven a další.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.