• Detail firmy

Novotný Jaroslav - stolářství

Základní popis

Vyrobíme na zakázku a na míru kuchyně,vestavěné skříně, schody, schodiště, dveře, okna, eurookna, stoly,židle,postele,kancelářský nábytek a interiéry restaurací,barů,hotelů,kaváren a kostelů,kaplí a svatebních síní.Nově provádíme dřevostavby na klíč.

Adresa

Mladějovice 61
783 95 Mladějovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43992811
DIČ:  CZ6607301514
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  5
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Nábytek, schodiště, dveře, okna, vrata a interiéry restaurací, hotelů a barů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 888 881
Mobil: +420 603 152 651
E-mail: stolarstviatruhlarstvi@gmail.com
WWW: www.stolarstvi-truhlarstvi.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Novotný - Majitel

Mobil: +420 603 152 651
E-mail: stolarstviatruhlarstvi@gmail.com
Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

MONROS, v.o.s.

Nabízíme garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány a pohony. Prodáváme kompletní zastiňovací techniku. Dodáváme rolety a žaluzie pro interiéry i exteriéry, plisé, baldachýny, korbmarkýzy a mnoho dalšího.