• Detail firmy

MBM Technik, spol. s r.o.

Základní popis

Firma MBM Technik s.r.o. se zabývá obchodem s průmyslovými komponenty na území České a Slovenské republiky. Našim partnerům nabízíme flexibilitu, profesionální přístup a více než 15 let zkušeností v oboru.

Adresa

Ivanovických legionářů 12
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44960735
DIČ:  289-44960735

Výrobky, činnosti

Pístové kompresory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 223 055
Fax: +420 545 223 055
E-mail: info@mbmtechnik.cz
WWW: www.mbmtechnik.cz

Kontaktní osoba

Ing. MIROSLAV KRAJCAR - Jednatel

MILUŠE KRAJCAROVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.