• Detail firmy

KOPR s.r.o.

Základní popis

Konstrukční a projekční práce ve strojírenství. Dodávky zařízení a pracovišť pro svařování - kompletní robotizovaná pracoviště a svařovací linky, svařovací, upínací, kontrolní a ustavovací přípravky, manipulační zařízení a jednoúčelové stroje.

Adresa

Michelská 367/4
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45309809

Výrobky, činnosti

Servis stavebních strojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 219 619
Telefon: +420 261 214 710
Fax: +420 261 214 676
E-mail: kopr@kopr.de
WWW: Http://www.kopr.de

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Kožíšek - Jednatel

Tomáš Kožíšek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AvP Expert s.r.o.

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, terénní úpravy. Výkopy pro vodovodní, plynová a kanalizační potrubí, rýhy pro uložení elektrických kabelů. Zajišťujeme rekonstrukce bytů, domů a staveb. Zabýváme se svařováním TIG, černý nerez a CO.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.