• Detail firmy

4PEOPLE

Základní popis

Nabídka zpracování projektů EU, projektového řízení. Poradenství v oblasti strukturálních fondů, mezinárodních projektů, dotací a grantů pro MSP, NNO.

Adresa

28. října 2663/150
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22663045

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Nabídka zpracování projektů EU, projektového řízení. Poradenství v oblasti strukturálních fondů, mezinárodních projektů, dotací a grantů pro MSP, NNO.

Kontaktní údaje

E-mail: info@4-people.eu

Kontaktní osoba

pan Andruš - Jednatel

Mobil: +420 777 980 591
E-mail: info@4-people.eu
WWW: www.4-people.eu
Další firmy v oboru

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.