• Detail firmy

4P INVEST, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prováděním rekonstrukcí a revitalizací objektů, zateplování budov, suché výstavby, stavby domů na klíč a jiné. Zapůjčujeme a pronajímáme l

Adresa

Kloboucká 1411
763 31 Brumov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27740498

Výrobky, činnosti

Revitalizace objektů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 411 111
E-mail: info@4pinvest.cz
WWW: www.4pinvest.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Ptáček - Jednatel

Mobil: +420 604 962 323
Další firmy v oboru

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.