• Detail firmy

4Leaders, s.r.o.

Základní popis

Nejlepsi-darecky.cz je internetový obchod, kde naleznete spoustu originálních a nevšedních dárků, pro náročné oslavence. Najdete tu dárky nejen pro ženy, muže a malé ratolesti, ale také pro milovníky vína a PC nadšence.

Adresa

Kollárova 2288
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28144708
DIČ:  CZ28144708
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Dárky pro ženy, pro muže, pro děti.

Kontaktní údaje

E-mail: nejlepsi-darecky@seznam.cz
WWW: www.nejlepsi-darecky.cz/

Kontaktní osoba

Monika Křížová

Mobil: +420 777 707 035
E-mail: nejlepsi-darecky@seznam.cz
Další firmy v oboru

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.