• Detail firmy

4ISP, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme bezpečnostní kamery, spedome kamery, ip kamery. Dále v našem sortimentu najdete dvr servery, instalační sady a široký sortiment příslušenství

Adresa

Purkyňova 1805
250 82 Úvaly

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29030447
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Kamerové systémy

Nabízíme bezpečnostní kamery, cctv kamery, spedome kamery, ip kamery. Dále v našem sortimentu najdete dvr servery, instalační sady, a široký sortiment příslušenství.

Kontaktní údaje

WWW: www.cctv.inshop.cz

Kontaktní osoba

Petr Tůma - Jednatel

Mobil: +420 724 833 773
E-mail: tuma@4isp.cz

Ing. Dr. Dr. Dagmar Smrčinová - Marketingový ředitel

Mobil: +420 774 833 700
Další firmy v oboru

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

RA + spol., s.r.o.

Zabýváme se ostrahou objektů, doprovodem a ochranou osob, převozem finančních hotovostí a jiných cenin. Nabízíme zprostředkování realizace elektronického zabezpečení.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.