• Detail firmy

4heat s.r.o.

Základní popis

Společnost 4heat s.r.o. založili zkušení odborníci na průmyslové vytápění a vytápění hal. Zabýváme se vývojem nových produktů a návrhem technických a technologických řešení.

Adresa

Ječná 1321/29a
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29284309

Výrobky, činnosti

Průmyslové vytápění a vytápění hal.

Průmyslové vytápění a vytápění hal. Zabýváme se vývojem nových produktů a návrhem technických a technologických řešení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@4heat.cz
WWW: www.4heat.cz

Kontaktní osoba

Michal Škvařil - Jednatel

Mobil: +420 776 186 783
Další firmy v oboru

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.