• Detail firmy

4GRAIN, s.r.o

Základní popis

Opravy dezénů forem pro vstřikování plastů, optimalizace lesku na přesné hodnoty, oživení dezénu pískováním.

Adresa

Na Srázu 296
463 12 Liberec XXV - Vesec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28682343
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy dezénů

Jsme schopni opravit téměř jakýkoli typ chemického, jiskřeného či pískovanáho dezénu. Od škrábanců po stržené hrany jako na obrázku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 142 152
Mobil: +420 773 521 658
E-mail: info@4grain.cz
WWW: www.4grain.cz

Kontaktní osoba

Petr Manych - Jednatel

Další firmy v oboru

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.