• Detail firmy

4D PROSTOR s.r.o.

Základní popis

Nabízím projekční, konzultační a inženýrské činnosti v oblasti stavebnictví, vodního hospodářství, inženýrských sítí, krajinného a územního plánování.

Adresa

Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24260096

Výrobky, činnosti

Nabízím projekční,konzultační inženýrské činnosti

Kontaktní údaje

E-mail: projekce@sovina.eu
WWW: www.sovina.eu

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Sovina, Ph.D. - Jednatel

Mobil: 775 075 754

Mgr. Ing. arch. Pavlína Čapková - Jednatel

Mobil: 777 335 073
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Ing. Eva Patáková

Specializujeme se na zajišťování stavebního dozoru. Nabízíme kompletní servis včetně jednání s úřady, inženýrské činnosti od záměru až po kolaudaci nebo i při odstraňovaní staveb.

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.