• Detail firmy

LANDKAŠ

Adresa

Pavlíkova 3
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18475124
DIČ:  CZ365406445
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Hřebeny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 713 985
Fax: +420 553 714 607
E-mail: landkas@landkas.cz
WWW: www.landkas.cz

Kontaktní osoba

Jana Landkašová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.