• Detail firmy

AUTODOPRAVA-NÁKLADNÍ MIKOLÁŠOVÁ MONIKA

Adresa

Na nábřeží 3
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12085456
Rok založení:  1991
Roční obrat:  4100000

Výrobky, činnosti

Mezinárodní nákladní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 717 044
Mobil: +420 602 715 085

Kontaktní osoba

Monika Mikolášová - Majitel

Další firmy v oboru

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.