• Detail firmy

UNITOOLS CZ a.s.

Adresa

Palackého 1261
757 11 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25387146
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  205

Výrobky, činnosti

Lisovací nástroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 759 437
Fax: +420 571 612 924
E-mail: lenka.sramkova@unitools.cz
WWW: www.unitools.cz

Kontaktní osoba

Ing. Břetislav Vašica - Obchodní reprezentant

Další firmy v oboru

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.