• Detail firmy

PEMA a.s.

Základní popis

Výrobní náplň: trojrozměrné ohýbání drátů, rovnání a dělení drátů, bodování sítí, kovovýroba - svařování, tváření, dělení lisování kovu.

Adresa

ul. Míru 701
289 03 Městec Králové

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41188985
DIČ:  CZ41188985
Rok založení:  1991
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Ohýbání trubek a jeklů na CNC stroji, děrování trubek a jeklů CNC, dělení a tváření materiálu, lisování na výstředníkových lisech, svařování v ochranné atmosféře.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 643 541
E-mail: obchod@pema-cz.eu
WWW: www.pema-as.cz
Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

Milan Fiala

Naší hlavní činností jsou zámečnické práce. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, zábradlí a ocelové konstrukce na zakázku. Provádíme svařování nerezu i kovů, řezání, vrtání a soustružení. Věnujeme se rovněž montážím strojů a opravám mechanismů. Zajišťujeme generální opravy tvářecích strojů. Se zámečnickou výrobou máme letité zkušenosti, v této oblasti podnikáme již od roku 2001.