• Detail firmy

MULTISYSTEM Poděbrady, s.r.o.

Základní popis

Servis a prodej produktů z oblasti výpočetní a komunikační techniky. V naší nabídce naleznete stolní počítače, notebooky a ultrabooky, tablety a čtečk

Adresa

Čechova 1430
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25135996
DIČ:  CZ25135996

Výrobky, činnosti

Internet Provider (poskytovatelé připojení k internetu)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 612 114
E-mail: obchod@multi-pdy.cz
E-mail: sasa@multi-pdy.cz
WWW: www.multi-pdy.cz
Další firmy v oboru

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

Michal Beneš - spotřební materiál pro tiskárny

Zabýváme se prodejem veškerého spotřebního materiálu do tiskáren. Nabízíme tonery, cartridge, papíry do tiskáren a to od všech značek (HP, Canon, Epson, Samsung atp. Pomůžeme Vám i s opravou PC a prodejem dalších komponentů k PC.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.