• Detail firmy

LABOR - KOMPLET, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a servisujeme laboratorní techniku a zařízení. Zabýváme se výrobou laboratorních digestoří a nábytku včetně montáže.

Adresa

Hlivická 416
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25781057

Výrobky, činnosti

Laboratorní sklo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 556 106
Mobil: +420 603 515 114
Fax: +420 233 556 106
E-mail: brukner@laborkomplet.cz
WWW: www.laborkomplet.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Brukner - Jednatel

JITKA KŘÍŽOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

BTL sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów

Spolupráce s vysokými školami v Lodži a výzkumných center z celé země bylo možné se zaměřit na mikrobiologickou profilu závodu. Společnost BTL tým lidí s velkou zkušeností, že každý den se provádí společný cíl, kterým je plná spokojenost zákazníka.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.