• Detail firmy

PŘEROVSKÉ KOTLÁRNY VLČEK s.r.o.

Základní popis

Nabízíme činnosti související s dodávkou, projekcí, výstavbou, opravou a rekonstrukcí energetických zdrojů a topných systémů.

Adresa

Kojetínská 728
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46580077

Výrobky, činnosti

Plynové hořáky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 201 395
Mobil: +420 777 774 502
Fax: +420 581 201 398
E-mail: vlcek@tstnet.cz
WWW: www.tstnet.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Vlček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRONAR s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, nástrojů, brusiva a měřidel pro strojírenské a stavební firmy, živnostníky i soukromé osoby.

Elektron - Etto, s.r.o.

Již od roku 1993 se zabýváme výrobou elektrických odporových topných těles. Nabízíme topná tělesa pro ohřev vzduchu, vody a podobných kapalin a pro kontaktní ohřev. Poskytujeme služby v oblasti poradenství ohřevu kapalin a vzduchu. Navrhujeme a realizujeme topná tělesa, realizujeme rovněž dle dodané technické dokumentace. Více informací na našich internetových stránkách.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.