• Detail firmy

BaTR spol. s r.o.

Základní popis

Výroba a dodávky požárních uzávěrů a ocelových, dřevěných, hliníkových, prosklených, kazetových a kouřotěsných stěn. Požární uzávěry - větrací mřížky.

Adresa

Českobratrská 18
729 10 Ostrava 1

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41035020

Výrobky, činnosti

Protipožární dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 118 176
Telefon: +420 596 118 182
Fax: +420 596 118 182
E-mail: batr@volny.cz
WWW: www.inform.cz/batr

Kontaktní osoba

Ing. Václav Navrátil

Další firmy v oboru

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.