• Detail firmy

ARIES, a.s.

Základní popis

Vyrábíme kvalitní punčochové zboží - ponožky, podkolenky, punčochy, podpůrné zdravotní punčochové zboží, formující punčocháče a kalhotky. Zboží je z kvalitních materiálů se zdravotními benefity – zdravotní lemy, stříbro, kosmotextilní mikrokapsle.

Adresa

Studenec 309
512 33 Studenec

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64789217

Výrobky, činnosti

Dámské punčochy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 595 110
Telefon: +420 481 595 111
Mobil: +420 605 299 500
E-mail: aries@aries.eu
WWW: www.aries.eu

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Šulc - Předseda představenstva

Iva Šulcová

David Šulc

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TERRI p.p.h. Teresa Bartoszek

Máme velký výběr punčochového zboží v široké škále barev v každém ročním období. S vysokou kvalitou, atraktivním balení a odvážné, image společnosti, naše výrobky vítězství domácích i zahraničních trzích.

ARA-ARANOWSKI Producent skarpet

Jsme výrobní firma a obchodu a služeb. Naší předností je výroba sportovních ponožek, garniturowych, akrylátové, no-komprese, zimě, a kolena. Máme celou řadu vzorů a barev našich výrobků. Ponožky vyrobené jsou vhodné pro muže, ženy a mládež. V naší nabídce najde každý něco vhodného. Zveme vás na nás obrátit.

P.P.H.U. "Janmar" Import - Export Jan Marczyński

Naše nabídka zahrnuje punčochové kalhoty, kolena highs, ponožky, chodidla a kamaše, k dispozici v široké škále barev, velikosti a tloušťky, vhodné pro každou sezónu. Máme také sbírku dětinské, ve kterém se snažíme splnit očekávání i těch nejnáročnějších mladých dam.