• Detail firmy

RALL s.r.o.

Základní popis

Dovoz, skladování a distribuce autodílů, náhradních dílů všech značek. Rozvoz zboží 4 x denně. Náhradní díly a autodíly jsou od ověřených výrobců.

Adresa

Rybářská 1222/7
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47669306
DIČ:  389-47669306
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  23
Roční obrat:  60000000

Výrobky, činnosti

Náhradní díly pro automobily

Kontaktní údaje

E-mail: rall@seznam.cz
WWW: www.rall.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ľubomír Strapáč - Jednatel

Telefon: +420 603 226 104

Ing. Ivo Polášek - Jednatel

Telefon: +420 603 509 188

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.