• Detail firmy

RALL s.r.o.

Základní popis

Dovoz, skladování a distribuce autodílů, náhradních dílů všech značek. Rozvoz zboží 4 x denně. Náhradní díly a autodíly jsou od ověřených výrobců.

Adresa

Rybářská 1222/7
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47669306
DIČ:  389-47669306
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  23
Roční obrat:  60000000

Výrobky, činnosti

Náhradní díly pro automobily

Kontaktní údaje

E-mail: rall@seznam.cz
WWW: www.rall.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ľubomír Strapáč - Jednatel

Telefon: +420 603 226 104

Ing. Ivo Polášek - Jednatel

Telefon: +420 603 509 188

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.