• Detail firmy

Interobal Invest s.r.o.

Základní popis

Nabídka obalových materiálů a obalové techniky. Průmyslové a přepravní obaly.

Adresa

Horomyslická 315
330 02 Dýšina

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25204696
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  80
Roční obrat:  100000000

Výrobky, činnosti

Obalový materiál

obchod s hliníkovými kufry

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 726 672
Telefon: +420 377 188 915
Fax: +420 371 726 699
E-mail: interobal@interobal.cz
WWW: www.interobal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radek Lobo - Jednatel

Markus Thomas Heinlein - Jednatel

Další firmy v oboru

SILNIČNÍ INŽENÝRSKÁ SPOLEČNOST, s.r.o.

Naše společnost provozuje akreditovanou zkušební laboratoř. Ta provádí zkoušení asfaltů, asfaltových směsí, kameniva, zemin a konstrukčních vrstev vozovek a další s tím související činnosti. Dále provádíme diagnostiky stávajících konstrukcí vozovek, zpracování kontrolních a zkušebních plánů staveb a technické poradenství na stavbách.

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.