• Detail firmy

ICONICS EUROPE B.V. - o.z.

Základní popis

Americká SW společnost ICONICS se svým evropským centrem v ČR je předním výrobcem vizualizačních aplikací pro výrobní i obchodní sféru. Její otevřená a spolehlivá řešení HMI / SCADA a MI systémů nachází uplatnění téměř ve všech průmyslových odvětvích

Adresa

Klatovská 22
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49779257

Výrobky, činnosti

Softwarové produkty pro vizualizaci a automatizaci

Kontaktní údaje

Telefon: +420377183448-Obchodnío dd le ní
Telefon: +420 377 183 420
Fax: 377 183 424
Fax: +420 377 183 424
E-mail: sales@iconics.cz
E-mail: automatizace@iconics.cz
WWW: www.iconics.com
WWW: www.iconics.cz

Kontaktní osoba

Martin Jonáš

Mgr. Martin Jonáš - Obchodní reprezentant

Telefon: 377 183 420
E-mail: automatizace@iconics.cz
Další firmy v oboru

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

ELCO plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis výpočetní techniky, dodávky ekonomického softwaru a systémové služby. Provádíme systémový servis IT, vývoj www aplikací.

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.