• Detail firmy

EUROFLUID - HYDRAULIK ČR, s.r.o.

Adresa

Chrášťany 9
270 01 Kněževes u Rakovníka

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62954059
DIČ:  CZ62954059
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Hydraulické agregáty na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 582 620
Mobil: +420 603 257 952
E-mail: info@eurofluid.cz
WWW: www.eurofluid.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Hvězda - Jednatel

Další firmy v oboru

FLEXCO - Ing. Zdeněk Kotner

Specializujeme se na výrobu gumových dopravníkových pásů. Nabízíme gumové dopravníkové pásy na sypké hmoty, uhlí, sklo, kámen. Výrobu gumových dopravníkových pásů zajišťujeme v Milíně u Příbrami. Zaměřujeme se především na dodávky pro Středočeský, Jihočeský a Plzeňský kraj, ale samozřejmě i pro další regiony po celé ČR.

KOTLÍN senzory, s.r.o.

Společnost KOTLÍN senzory, s.r.o. je ryze českým výrobcem a dodavatelem bezkontaktních senzorů. Nabízíme snímače indukční, magnetické, magneticko-indukční, optické, kapacitní. Vyrábíme indukční snímače s časově nastavitelným výstupem tzv. časové. Dodáváme také příslušenství ke snímačům propojovací konektory.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!