• Detail firmy

HBC - RADIOMATIC, CZ s.r.o.

Základní popis

Rádiové dálkové ovládání HBC na jeřáby, stavební, manipulační, skladovou mechanizaci. Dodáváme hlavně na jeřáby mostové, stavební, portálové, autojeřáby, zakladače. Používá se i na ovládání, dálkové řízení kolejových vozíků, drezín, drtičů, robotů

Adresa

A. Procházky 34
623 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25343726
DIČ:  291-25343726

Výrobky, činnosti

Dálkové bezdrátové ovládání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 252 540
Telefon: +420 543 252 540
Telefon: +420 543 252 541
Fax: +420 543 252 550
E-mail: hbc@hbc.cz
WWW: www.hbc.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Mojžíš - Jednatel

Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ALFA TEST STEEL s.r.o.

Provádíme nedestruktivní zkoušky materiálů, polotovarů a částí zařízení nejen pro jadernou energetiku. Realizujeme zkoušky prozařovací, magnetické, ultrazvukové, vizuální a penetrační. Jsme schopni provádět vstupní, mezioperační a nedestruktivní zkoušky základních materiálů, polotovarů a částí zařízení. Vše provádí kvalifikovaný personál podle požadavků EN ISO a ASTM.