• Detail firmy

FORMETAL s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis plechotvářecích strojů. Dodáváme elektromechanické padací a hydraulické tabulové nůžky, hydraulické ohraňovací, děrovací a excentrické lisy. Nabízíme také zakružovačky plechu a profilů, profilové nůžky a linky na zpracování svitku.

Adresa

Zahradní 467
250 64 Měšice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48035122

Výrobky, činnosti

Ohýbací lisy, ohraňovací lisy 1. ohýbací lisy na tvarovou ocel (hydraulické), 2. zápustkové ohýbací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 922 441
Fax: +420 283 922 441
E-mail: formetal@formetal.cz
E-mail: kubacek@formetal.cz
WWW: www.formetal.cz

Kontaktní osoba

Karel Buralt - Jednatel

Mobil: 602 588 711

Ladislav Kuruc - Jednatel

Mobil: 602 215 480

Kubáček Ondřej

Telefon: +420 724 048 301
E-mail: kubacek@formetal.cz
Další firmy v oboru

SERV 4 IN s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis průmyslových kapalin (olejů), řezných kapalin, filtračních materiálů nebo provozních kapalin. Zaměřujeme se na diagnostiku a servis procesů obrábění.

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!