• Detail firmy

ELGAS s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na pokrytí potřeb plynárenského odvětví se zaměřením na měření, zpracování a přenos dat.

Adresa

Ohrazenice 211
533 53 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47469978
DIČ:  248-47469978
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  60

Výrobky, činnosti

Elektroměry

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 414 500
Telefon: +420 466 415 514
Fax: +420 466 411 190
E-mail: pkrcil@elgas.cz
E-mail: info@elgas.cz
WWW: www.elgas.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Krčil - Majitel

Ivana Krčilová - Jednatel

Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.