• Detail firmy

RACOM s.r.o.

Adresa

Mírová 1283
592 31 Nové Město na Moravě

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46343423
DIČ:  CZ46343423

Výrobky, činnosti

Datové sítě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 618 578
Mobil: +420 724 343 227
E-mail: sobotka@racom.cz
E-mail: racom@racom.cz
WWW: www.racom.cz

Kontaktní osoba

Bohdan Mamula

ing. JIří Hruška - Jednatel

ing. Bohumil Sobotka - Jednatel

Pobočky

RACOM s.r.o.
Gellhornova 12b
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.