• Detail firmy

VEBEL Servis, spol. s r.o.

Základní popis

Prodáváme průmyslová lepidla RAKOLL, IPACOLL, LUNATACK, LUNAMELT, ISARIT, CLARITY. Dále nabízíme separátory Acmos, tmely, eurohranoly, spárovky.

Adresa

Severní 547/6
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46962522

Výrobky, činnosti

Průmyslová lepidla

Kontaktní údaje

Fax: +420 543 250 225
E-mail: vebel.brno@vebel.cz
E-mail: vebel.servis@tiscali.cz
WWW: www.vebel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Lízálek - Jednatel

Zdeněk Blecha - Jednatel

Mobil: +420 602 577 448

Ing. Iva Blechová - Prokurista

Telefon: +420 543 251 431

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autolaky Hrubý s.r.o.

Důležité upozornění! Od 16.3.2015 jsem na nové adrese: Zvěřinova 13, Brno 618 00. Zabýváme se prodejem autolaků značky MOBIHEL, STANDOX a průmyslových barev CHROMIND, MULTIMIX, SELEMIX. Dále nabízíme tmely, plniče, brusivo, UBS materiály, příslušenství pro autolakýrníky, stříkací pistole. Nabízíme míchání a plnění sprejů na počkání.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.