• Detail firmy

Hotel Haltrava

Základní popis

Hotel leží na okraji Šumavy. Nabízí ubytování pro rodinnou dovolenou. Pořádání školení a seminářů.

Adresa

Klenčí pod Čerchovem 101
345 34 Klenčí pod Čerchovem

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26352974

Výrobky, činnosti

Pořádání školení a seminářů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 794 671
Fax: +420 379 794 672
WWW: www.haltrava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Junek, CSc. - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.