• Detail firmy

EDUS CZ, s.r.o.

Základní popis

*Daňové poradenství *Účetní poradenství *Daňová přiznání *Vedení účetnictví *Mzdová agenda *Zakládání společností *Zastupování klientů

Adresa

Dr. Stejskala 438/12
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26060833
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

*Daňové poradenství *Účetní poradenství *Daňová přiznání *Vedení účetnictví *Mzdová agenda *Zakládání společností *Zastupování klientů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 386 358 067
Mobil: 602 158 680
Fax: +420 386 358 067
WWW: www.edus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Ing.Kazimourová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Lea Tichá - vedení účetnictví, myslivost

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Věnujeme se účetnímu, daňovému a personálnímu poradenství. Naše služby jsou určeny klientům z okresu České Budějovice a okolí. Zaměření firmy je také myslivost a lovecká kynologie.

Dana Tobiášková

Zajišťujeme kompletní účetní servis - vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy. Pomůžeme vyřídit dotace z Úřadu práce či zpracovat kontrolní hlášení DPH. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů před orgány státní správy.

Roman Vlasatý R - com

Poskytujeme komplexní služby v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence včetně mzdové agendy. Našim zákazníkům nabízíme také zastupování na úřadech, jako je Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení či Zdravotní pojišťovna.