• Detail firmy

APOLLÓN HOTEL***

Základní popis

Nabízíme ubytování v centru města v pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením. K dispozici parkoviště, restaurace, wifi zóna a satelit.

Adresa

Na Pankráci č.p. 384
411 19 Mšené - lázně

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27280594
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme ubytování

- v centru města v pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením. K dispozici parkoviště, restaurace, wifi zóna a satelit.

Kontaktní údaje

E-mail: apollon@apollonhotel.cz

Kontaktní osoba

Aleš Linhart - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Global Corporation, s.r.o.
Mšené-lázně, Na Pankráci 384
411 19 Mšené - lázně

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.