• Detail firmy

JM DEMICARR s.r.o.

Základní popis

Hlavním předmětem naší činnosti je výstavba sportovních areálů s umělými povrchy (projektová příprava, poradenství, realizace), výroba a montáž sporto

Adresa

Bučovická 180
684 01 Slavkov u Brna

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63489163
DIČ:  CZ65489163
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnika a klimatizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 221 035
Telefon: +420 544 221 476
E-mail: jmdemicarr@sky.cz
WWW: www.jmdemicarr.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Charvát - Jednatel

Mobil: +420 603 169 909

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

IQ floor s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlah a stěrek. Nabízíme podlahy betonové, průmyslové a mnoho dalších. Zajišťujeme podlahářské práce.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.