• Detail firmy

Lubomír Straka - FLORA servis

Základní popis

Vyrábíme dětská hřiště s certifikací, herní sestavy, skluzavky, houpačky, pískoviště, oplocení, prolézačky, lavičky, kolotoč, bezpečnostní povrchy - výroba a montáž. Provádíme: zemní práce, sadové a parkové úpravy, dlažby od projektu po realizaci.

Adresa

Faměrovo náměstí 31/29
618 00 Brno - Černovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11484497

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace parků, zahrad

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 226 086
Fax: +420 548 211 706
E-mail: straka@floraservis.cz
WWW: www.floraservis.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Straka

Mobil: +420 602 712 070
Další firmy v oboru

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.